پیشتازان سازمان دانش آموزی شهرستان طبس

۳ مطلب با کلمه‌ی کلیدی «برگزیدگان مسابقات» ثبت شده است



ردیف

نام و نام خانوادگی

نام آموزشگاه

عنوان مسابقه

1

ابوالفضل چمن زاری

تربیت

نقاشی نماز

2

طاها جملی

تربیت

نقاشی نماز

3

امیرحسین نظری

شهید عصاری

نقاشی نماز

4

مصطفی داشگر

برکت فاز2

نقاشی نماز

5

یاسین نصراللهی

برکت فاز2

نقاشی نماز

6

امیرحسین رشیدپور

شهید آماده

نقاشی نماز

7

ابوالفضل کوثری

شهید آماده

نقاشی نماز

8

زهرا ضیغمی

جهاد

نقاشی نماز

9

آیدا داوودی

برکت زیباشهر

نقاشی نماز

10

زینب قدیرزاده

17 شهریور

نقاشی نماز

11

فاطمه یوسف زاده

17 شهریور

نقاشی نماز

12

محبوبه چاهشوری

جنت

نقاشی نماز

13

فاطمه قاسمی مقدم

جنت

نقاشی نماز

14

ثمین محمدپور

تکتم

نقاشی نماز

15

زهرا فرقانی

تکتم

نقاشی نماز

16

یاسمین اسماعیلی

فروغی

نقاشی نماز

17

نجمه امینی

فروغی

نقاشی نماز

18

زهرا حوری

شهید فکوری

نقاشی نماز

19

زهرا مصطفی زاده

شهید میرزایی

نقاشی نماز

20

مریم نوروزی

شهید میرزایی

نقاشی نماز

21

ریحانه رحیم زاده

شهید میرزایی

نقاشی نماز

22

زهرا قاسمی مقدم

شهید احمدی

نقاشی نماز

23

پریسا نخی

شهید احمدی

نقاشی نماز

24

فاطمه قمبری

حضرت فاطمه(س)

شعرنماز

25

اعظم مرادیان

حضرت سمیه(س)

مقاله نماز

26

غزاله براتی

حضرت سمیه(س)

مقاله نماز

27

صفورا کافی

حضرت سمیه(س)

مقاله نماز

28

کوثر بخشی

بهبهانی

مقاله نماز

29

فرزانه هراتی

حضرت معصومه(س)

داستان نماز

30

تکتم وهبی

فارابی

شعر نماز

31

فاطمه قربانی

پنجم اردیبهشت

شعر نماز

32

مریم علیشاهی

آزادگان

دیکلمه نماز

33

حانیه محبوبی

آزادگان

دیکلمه نماز

34

زینب ابراهیمی

آزادگان

مقاله نماز

35

علیرضا مناجاتی

صدرا

مقاله نماز

 


خداوند سبحان را سپاسگزاریم که در سال تحصیلی 69-95 توفیق برگزاری 15 دوره

مسابقه اینترنتی با موضوع معارف والای مهدویت را نصیبمان کرد.

ضمن تقدیر و تشکر از حضور پرشور و گسترده دانش آموزان عزیز در این مسابقات

به اطلاع می رساند در پایان هر مسابقه تعدادی از شرکت کنندگان که پاسخهای صحیح

ارائه داده بودند به قید قرعه انتخاب و جوایز آنان به مدارسشان ارسال گردید.

اسامی 80 نفر از برگزیدگان این مسابقات در لینک زیر قابل مشاهده می باشد.

اللهم وفقنا لما تحب و ترضی


 

 

 

 

 

با آرزوی تعجیل در ظهور مصلح کل ، آخرین ذخیره الهی حضرت بقیه الله الاعظم ( ارواحنا فداه ) بدینوسیله اسامی برگزیدگان مسابقات نگین آفرینش که به قید قرعه انتخاب شده اند ، بشرح زیر اعلام می گردد:

 

 

اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 15

 

1- محمدحسین شیردل - دبیرستان 15 خرداد دشتغران

2- حسین آزاد - دبیرستان شهید آیت

3- امین غلامی - دبیرستان شهید چمران

4- ابوالفضل احسان بخش - دبیرستان ارشاد

5- محمدرضا قاسمی - دبیرستان شهید فاضل

6- یاسمین رجب پور - دبیرستان حضرت فاطمه (س)

7- حانیه نظریان ثانی - دبیرستان 15 خرداد امیرالمومنین

8- محبوبه فراتی - دبیرستان آزادگان

9- طاهره احمدیان - دبیرستان فارابی

10- زهرا ربیعی - دبیرستان امام رضا (ع)

11- سها سهرابی - دبیرستان کوثر

 

 

 

 

اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 14

 

1- علیرضا چوپانی - دبیرستان حضرت رسول اکرم (ص)

2- علی اکبری - دبیرستان شهید فاضل

3- احمدرضا مهدیزاده - دبیرستان 15 خرداد دشتغران

4- ملیکا عابدی - دبیرستان فارابی

5- فاطمه جعفری - دبیرستان پنجم اردیبهشت

 

 

اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 13

 

1- دانیال نوروزی - دبیرستان فردوسی

2- محمدعلی فرح نیا - دبیرستان شهید چمران

3- سجاد براتی - دبیرستان شهید آیت

4- زکیه بدیعی - دبیرستان فارابی

 

 

 

اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 12

 

1- علیرضا رحیمی - دبیرستان صدرا

2- محمد شعبان زاده - دبیرستان شهید چمران

3- سجاد مهدیزاده - دبیرستان 15 خرداد دشتغران

4- زهرا جهانبختی - دبیرستان پنجم اردیبهشت

5- فاطمه بهزادی پور - دبیرستان فارابی

 

 

 

اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 11

 

1- امیرحسین عباسیان - دبیرستان شهید چمران

2- حمیدرضا نظریان - دبیرستان حضرت رسول اکرم (ص)

3- علی میرزایی - دبیرستان شهید صدوقی

4- عالمه شفاهی - دبیرستان فارابی

5- آیدا توفیقی - دبیرستان خاتم الانبیاء (ص)

 

 

 

 

اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 10

 

1- مجتبی بالوآب - دبیرستان شهید رجایی 

2- امیررضا محمدی - دبیرستان شهید نواب صفوی

3- محمد مرادیان - دبیرستان 15 خرداد دشتغران

4- کیمیا چوبداری - دبیرستان حضرت سمیه (س)

5- زینب محمدیان - دبیرستان بهبهانی

 

 

 

اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 9

 

1- ابوالفضل رمضانیان - دبیرستان 15 خرداد دشتغران

2- سبحان براتی - دبیرستان شهید آیت

3- جواد نخعی - دبیرستان شهید چمران

4- آیدا محمدنژاد - دبیرستان حضرت فاطمه (س)

5- زهرا باقری - هنرستان امام رضا (ع)

 

 

 

اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 8

 

1- محمدرضا احمدزاده  - دبیرستان آیت الله طالقانی

2- مجتبی بالوآب - دبیرستان شهید رجایی

3- ذکیه قیصری - دبیرستان کوثر

4- مرضیه علیزاده مقدم  - هنرستان آیت الله العظمی خامنه ای

5- زهرا نجفی - دبیرستان حضرت فاطمه (س)

 

 

 

اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 7

 

1- حسین ذبیحی نژاد - دبیرستان حضرت رسول اکرم (ص)

2-محمدجوادرجبی - دبیرستان شهید آیت

3- امیرعباس چوبداری - هنرستان فنی امام خمینی (ره)

4- امیر رضا چوبداری - دبیرستان شهید نواب صفوی

5- کیمیا عصاری - هنرستان امام رضا (ع)

 

 

 

اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 6

 

1- مرتضی یاری -هنرستان فنی امام خمینی (ره)

2- صالح یعقوبی - دبیرستان شهید آیت

3- نفیسه شریفی - دبیرستان بهبهانی

4- عاطفه بخشی - دبیرستان خاتم الانبیاء(ص)

5- رعنا کربلایی - دبیرستان آزادگان

 

 

اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 5

 

1- علی طالبی مقدم -هنرستان فنی امام خمینی (ره)

2- محسن بالوآب - دبیرستان صدرا

3- فاطمه زهرا غلامی - دبیرستان سمیه

4- زینب کمالیان - دبیرستان حضرت معصومه (س)

5- فاطمه بخشی - دبیرستان شهید باهنر

 

 

اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 4

 

1- حکیمه اسماعیل زادگان -دبیرستان فارابی

2- انسیه راسخی - دبیرستان 15 خرداد امیرالمؤمنین (ع)

3- زهرا آزاد - دبیرستان خاتم الانبیاء (ص)

4- زینب غلامی - دبیرستان آزادگان

5- امین گلشنی - دبیرستان شهید آیت

 

 

 

اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 3

 

1- حسین جمشیدی مقدم - دبیرستان شهید چمران

2- علی احمدی - دبیرستان پیام دانش

3-امیرحسن عبدالهی - دبیرستان ارشاد

4-فاطمه خبازی - دبیرستان حضرت فاطمه (س)

5- فائزه عبدالهی - دبیرستان کوثر

 

 

اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 2

 

1- ابوالفضل غلامی - دبیرستان شهید چمران

2- فاطمه عباسی - دبیرستان کوثر

3- سمیه سادات بدیعی - دبیرستان فارابی

4- مریم عراقی - دبیرستان پنجم اردیبهشت

5- فاطمه لعل - دبیرستان حضرت فاطمه(س)

 

 

 

اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 1

 

1- ایمان مرادی - دبیرستان آیت الله طالقانی

2- حسین عباسی خواجه - دبیرستان شهید چمران

3- سعیده صالح نیا - دبیرستان آسیه

4- اعظم کبوتریان - دبیرستان 15 خرداد امیرالمؤمنین (ع)

5- زهرا کیان پور - دبیرستان کوثر

 

 

 

 

اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 14

 

1- علیرضا محمدگلی - دبیرستان فردوسی

2- رضا قربانی - دبیرستان شریعتی

3- ابوالفضل پروانه - هنرستان فنی امام خمینی (ره)

4- زهرا گله زاده - دبیرستان سمیه

5- فاطمه بخشی زاده - دبیرستان دخترانه ارشاد

 

 

اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 13

1- امیرحسین طاهری - دبیرستان 15 خرداد دشتغران

2- محمدجواد مقداری - هنرستان فنی امام خمینی (ره)

3- حمیدرضا نظریان - دبیرستان حضرت رسول اکرم (ص)

4- امیرحسین مریدا - دبیرستان فردوسی

5- فاطمه محمدی - دبیرستان حضرت فاطمه (س)

 

 

اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 12

1- علی طالبی مقدم - دبیرستان پسرانه ارشاد

2- احمدرضا باقری - هنرستان فنی امام خمینی (ره)

3- علی اکبری - دبیرستان شهید قوسیان

4- مهلا رضائی - دبیرستان دخترانه ارشاد

5- زینب پیروزرام - دبیرستان پنجم اردیبهشت

 

 

اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 11

1- ام البنین با وفا - دبیرستان آزادگان

2- فرزانه اسماعیلی - دبیرستان بهبهانی

3- امیررضا مهدیزاده - دبیرستان 15 خرداد دشتغران

4- ابوالفضل فضلی - دبیرستان حاج رمضان حسینی

5- فرهاد پور فتاح - دبیرستان شهید بهشتی دیهوک

 



 

اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 10

1- طاهره بهروزی - دبیرستان امام رضا (ع)

2- فاطمه رجبی - دبیرستان آزادگان

3- امین شعبان زاده - دبیرستان شهید چمران

4- امیرسجاد زیتونی - دبیرستان حضرت رسول اکرم (ص)

5- محسن بالوآب - دبیرستان صدرا

 

 

 

 

 

اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 9

1- معصومه صفری - دبیرستان آزادگان

2- زهرا قصاب زاده - دبیرستان امام رضا (ع)

3- فاطمه نوروزی - دبیرستان سمیه

4- امیررضا قاسم زاده - دبیرستان پسرانه ارشاد

5- یوسف رحیمی - هنرستان فنی امام خمینی (ره)

 

 

 

اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 8

1- مرضیه بدرام - دبیرستان دخترانه 15 خرداد امیرالمومنین (ع)

2- مریم اسماعیل زاده ثانی - هنرستان آیت الله العظمی خامنه ای

3- زینب کاظمی - دبیرستان پنجم اردیبهشت

4- مریم علیزاده - دبیرستان علم و تقوا

5- علیرضا رحیمی - دبیرستان صدرا

 

 


اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 7

1- علیرضا ابراهیم زاده - دبیرستان 15 خرداد دشتغران

2- محمد عباسی اول - دبیرستان حضرت رسول اکرم (ص)

3- صالح یعقوبی - دبیرستان شهید آیت

4- معصومه فرقانی مقدم - امام رضا (ع)

5-زهرا بندگی - دبیرستان کوثر

 

 

اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 6

1- فاطمه قلی زاده - دبیرستان آزادگان

2- فاطمه عباسی - دبیرستان امام رضا (ع)

3- محمد مالک - دبیرستان حضرت رسول اکرم (ص)

4- امیررضا محمدی- دبیرستان شهید نواب صفوی

5- مهدی علیزاده - دبیرستان شهید آیت

 

 

 

 

اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 5

1- زینب طالبی مقدم - دبیرستان امام رضا (ع)

2- نجمه سادات هاشمی محترم - دبیرستان آزادگان

3- زهرا کفاش سلیقه - دبیرستان فارابی

4- فاطمه جعفری - دبیرستان حضرت فاطمه (س)

5- علی اکبرزاده - دبیرستان شهید بهشتی دیهوک

 

 


اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 4

1- مریم هادیان - دبیرستان نمونه دولتی پنجم اریبهشت

2- علی حسینی - دبیرستان شهید نواب صفوی

3- اسماء اعراب شیبانی - دبیرستان سید هاشم بهبهانی

4- سها سهرابی - دبیرستان کوثر

5- فاطمه سالاری کامرود - دبیرستان حاج رمضان حسینی

 

 

 

 


اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 3

1- نسرین مرادیان - دبیرستان شهید قاضی زاده

2- سینا زرگران مقدم - دبیرستان آیت الله طالقانی

3- عاطفه بخشی - دبیرستان خاتم الانبیاء

4- مرضیه علیزاده مقدم - هنرستان آیت الله العظمی خامنه ای

5- مریم یوسف زاده مقدم - دبیرستان حاج رمضان حسینی

 

 


اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 2

1- علیرضا نظری مقدم - دبیرستان شهید صدوقی

2- علیرضا توتونچی - دبیرستان فردوسی

3- مهدی الله زاده - دبیرستان شهید آیت

4- احمدرضا مهدی زاده - 15 خرداد دشتغران

5- علی حسین زاده - هنرستان فنی امام (ره)

6- فاطمه منفرد - دبیرستان بهبهانی

7- فاطمه کبوتریان - دبیرستان کوثر

8- سعیده - صالح نیا - دبیرستان آسیه

9- نادیا نادی - دبیرستان 15 خرداد امیرالمومنین(ع)

10- نگار اکبری - دبیرستان سمیه

 

 

 

اسامی برگزیدگان مسابقه شماره 1

1- زهرا جهانبختی - دبیرستان حضرت فاطمه (س)

2- نیما مهدیزاده - دبیرستان فردوسی

3- محدثه رضایی - دبیرستان 15 خرداد امیرالمؤمنین

4- شهاب الدین توکلی - دبیرستان حضرت رسول اکرم (ص)

5- یاسمن ناظمی - دبیرستان فارابی

6- حمیدرضا رحیمی - دبیرستان شهید نواب صفوی

7- فاطمه سادات رضوی ثانی - دبیرستان خاتم الانبیاء (ص)

8- احمدرضا اکبریان - دبیرستان آیت الله طالقانی

9- زهرا سنگچولی - دبیرستان امام رضا (ع)

10- سیدعلیرضا سجادی - دبیرستان شهید بهشتی دیهوک